Kramayer Dişli

Kramayer Dişli

Kremayer dişlinin tanımı her yerde yazıyor ama yazım şekli nasıl. Piyasaya çıktığınız zaman genellikle kremayer, kramayer hatta kıramayer şeklinde yazılır diyenler bile var. Sizin için önemli olan ismi mi yaptıracağınız Kramayer dişli mi ? Kramayer dişlinin tanımı, kullanım alanları, kremayer tezgahları, yapılmış bir kaç dişli resmi paylaşıyor olacağız.

Kramayer Dişli yazılarını  http://www.kramayerdislidunyasi.com/kramayer-disli.html sitesinden aldım.

Kramayer Dişliler, dairesel hareketin doğrusal harekete çevrilmesi için kullanılan dişlidir.Düz bir yüzeye açılan dişler sayesinde dönen bir dişlinin hareketi tek yönde ilerlemeye çevrilir. Genellikle otomatik kapılarda ve matkaplarda kullanılır.  1 modül ile 16 modül arasında hassasiyete dişli açılabildiği yazılış bu hassasiyet nedir bilmiyoruz yazının yazıldığı siteden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Zaten bu işi arıyorum derseniz biliyorsunuz dur.

Kaynak : Paylaştığımız Kramayer dişli resimlerini ve aşağıda ki kramayer dişli üretim videosu  http://www.kramayerdislidunyasi.com kramayer firmasından aldık. Kendi üretimi olan ürünleri kullanmışlar.

 

 

Gelen arama kelimeleri

    kramayer dişli nedir, kremayer nedir, kremayer dişli nedir, kramayer nedir, kremayer dişli fiyatları, kramayer dili, dişlilerde modül nedir, kremayer dişli tanımı
Sponsorlu Bağlantılar
|
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*