Hakkımızda

Sitemizin kurulum amacı, tecrübe olarak edinilmiş olan gerekli, yararlı bilgileri sizlere sunmak.

Sitemizde kendine ait telif hakları vardır, yayınlanan içeriklerde telif hakkı bulunan bir bilgi, yayınlanmış bulunmaktaysa İletişim bölümünden bizlere irtibata geçerek, gerekli işlemler doğrultusundan sitemizden içerik  tamamı ile kaldırılmış olacaktır.

Sitemizde sponsor bağlantı adına Google Adsense reklamları yayınlanmaktadır. Tüm telif hakları, Google Gizlilik Politikası  aittir. Sitemiz ile bir ilgisi bulunmaktadır.

www.mekanikci.com

Pin It

One thought on “Hakkımızda

  1. hocam ben yaklaşık 2 sene talaşlı imalatsektöründe çalştım.ancak bu mekanik işine girmek istiyorum. bi inşaat firmasına başvuru aptım . kendileri enkısa sürede cağıracaklarını söyledi. ama araştırmalarımda şöyle bir sıkıntı çıktı. ben autocadı unuttum. ama hatırlarım zor değil. biraz çizimle hepsini hatırlarım. çnkü bu program banalazımmış.benim esas soracağım husus şu. ben avm ler olsun barajlar olsun v.s bunlar da çalışmak istiorum . yani kısacası şantiye şefi olmayı istiyorum. çünkü diğer sektördebaya ilerledim ve tadı yok zevk alamadım. başvurduğum firma kabul ederse beni benim için öncelikli şeyşer neler olmalı yani proje geldiği zaman neleri bilmeliyim hangi sembollerin ne anlama geldiği gibi mesela onları mı ? yoksa hesaplamamarı mı ?site çok geniş ben sizden bana nereden başlamam gerektiğini sorsam siz bana nasıl bir yol çizersinizi şimdiden saolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*